Obrázek č.1

Super pátek ve školce - Centrum Pětka i divadlo

V pátek 17.9. se toho dělo po celém městě Kopřivnici spousty skvělých akcí. Nešlo být všude, ale aspoň u dvou z nich jsme mohli být. 

Dopoledne přineslo pošmourné počasí, ale nám ve školce to nevadilo. Přijali jsme pozvánku Mateřského centra Klokan na zábavný program v Centru pětka. Medvídci, Světlušky i Rosničky se účastnili nabitého programu, který byl připraven. Děti si mohli vyzkoušet výrobu čelenek, tvoření s barevným pískem, poslech čteného příběhu, hry v dětské herničce, na hřišti, apod. 

Děkujeme organizátorce Zuzce Novotné a jejímu týmu za přípravu prima aktivit a srdečnému pozvání naší školičky. Těšíme se na další setkání a spolupráci. 

Rosničky si po bohatém ranním programu stihli odpočinout jen krátce. Po příchodu do školky a dobrém obědě krátce zrelaxovali a hurá směr divadlo. Od pátku do neděle probíhala Kopřiva - přehlídka divadelních spolků. Pro děti předškolního věku byla připravena Čertovská pohádka. Pro děti bylo divadelní představení zážitkem. Těšili se z loutkoherecké pohádky, z návštěvy Katolického domu. Užívali si pocitu, že mohou navštívit divadlo. Pro všechny to byla významná chvíle.